Drukarnia Alterna uruchomiła nową linię druku

30 pażdziernik 2014

Drukarnia Alterna uruchomiła nową linię druku

Drukarnia Alterna działająca od 1991 roku w ramach Fundacji „Źródła Życia” w 2014 roku uruchomiła nową linię druku – druk cyfrowy. Dzięki tej inwestycji możemy wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów. Czas realizacji zlecenia jest krótszy, gdyż również krótsza jest droga pliku do maszyny drukujacej. Druk cyfrowy wykorzystywany jest przede wszystkim przy niskich nakładach.

Nowa linia druku cyfrowego umożliwi naszym klientom druk personalizowanych prac (np. zaproszeń, dyplomów itp.). Daje również możliwość szybkiej aktualizacji informacji.

Nasza maszyna cyfrowa pozwala na druk prac jedno i dwustronnych w pełnej gamie kolorów.

Maksymalny format papieru to: A3 + SR (48,7 cm x 33 cm)

Oprócz tradycyjnego papieru jesteśmy w stanie zadrukować papier samoprzylepny oraz niektóre rodzaje folii.

Urządzenie gwarantuje idealne oddanie barwy oraz jakości obrazu, a wbudowana tablica referencyjna kolorów skali PANTONE pozawala otrzymać najwyższą możliwie zgodność kolorów specjalnych.

Tak jak to było do tej pory w przypadku druku offsetowego tak i teraz w przypadku druku cyfrowego, dochody przeznaczane są na finansowanie projektów będących

Jej całkowity dochód przeznaczany jest na finansowanie projektów pomocy realizowanych przez Fundację.

Wśród nich można wymienić promocję zdrowia (programy, wykłady prelekcje, sieć klubów zdrowia, mobilne wystawy Expo Zdrowie wraz z możliwością wykonania bezpłatnych badań), popularyzację wolności od nałogów (w tym akcje odwykowe dla palaczy nikotyny), kursy zdrowego odżywiania i gotowania oraz wszelkie wysiłki zmierzające do uświadamiania Polakom zagrożeń wynikających ze złego stylu życia.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, dołożycie Państwo własną cegiełkę
do finansowania kolejnych tak bardzo potrzebnych dziś projektów!

Mamy nadzieję, że nie tylko nasze długoletnie doświadczenie, ale i możliwość przyłączenia się do programów pomocowych, skłoni Państwa do skorzystania z naszych usług!

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia Alterna
Budy-Zasłona, Ul. Źródlana 1
96-320 Mszczonów
46 857 13 54 (wew.33,35)
e-mail: alterna@fzz.pl

Scroll To Top