GALA TWÓRCÓW ROKU 2015

23 luty 2016

Drodzy przyjaciele,Blog roku 2015

w Tym roku postanowiliśmy wziąć udział w konkursie na Blog Roku 2015,

którego organizatorem jest Grupa Onet.pl. Do udziału zgłosiliśmy nasz blog: zdrowienatalerzu.pl w kategorii „KULINARNE”

Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że chcielibyśmy dotrzeć do większego grona osób z przepisami, które zamieszczane są na blogu zdrowienatalerzu.pl. Jest to dla nas ważne, gdyż zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie – blog w praktyczny sposób pomaga prowadzić zdrową kuchnię! Okazuje się, że zdrowe gotowanie nie jest wcale takie trudne, a w wielu sytuacjach może mieć znaczący wpływ na nasze zdrowie lub wręcz zapobiec rozwojowi chorób dietozależnych. Naszym celem jest odpowiedź na potrzebę zdrowego odżywiania, bez rezygnacji z dobrego smaku.

Po drugie idea konkursu jest bardzo szlachetna, co pochwalamy i włączamy się w tą inicjatywę! Głosowanie odbywa się za pomocą smsów, a środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Koszt sms-a to 1,23 zł, a więc i stawka nie jest wygórowana.

Zachęcamy wszystkich bardzo gorąco do kibicowania nam oraz oczywiście do głosowania na blog: zdrowienatalerzu.pl

Głosując na nas włączycie się do propagowania zdrowej diety roślinnej, jak również wspomożecie podopiecznych Fundacji „Dziecięca Fantacja”.

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie :)

Zagłosuj na mnie

 

 

Scroll To Top