KONCERT CHARYTATYWNY W MSZCZONOWIE

06 kwiecień 2015

11 kwietnia 2015 roku (w sobotę) o godzinie 17.00 w Mszczonowskim Ośrodku Kultury, odbędzie się musical charytatywny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Uśmiech Dziecka". Konferansjerem wydarzenia będzie gwiazda serialu „Na Wspólnej” - Anna Samusionek. Musical pt. „Zapytaj tych co Go znają” zaprezentuje zespół All4Him. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Źródła Życia.

Koncert All4Him

Fundacja Źródła Życia zajmuje się szeroko pojętymi inicjatywami na rzecz promocji zdrowia rozumianego w aspekcie holistycznym oraz działalnością dobroczynną na rzecz osób potrzebujących.

Dlatego też z inicjatywy Fundacji zorganizowany został musical/koncert charytatywny na rzecz dzieci znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców gminy Mszczonów.

Konferansjerem wydarzenia będzie gwiazda serialu „Na Wspólnej” - Anna Samusionek. Aktorka podczas spotkania będzie recytowała wiersze księdza Jana Twardowskiego.

Głównym punktem programu będzie musical, który zagra zespół All4Him. Zespół ten to grupa 16 młodych, energicznych osób, które swoim śpiewem i grą starają się przybliżyć postać Jezusa Chrystusa. Zespół istnieje od 2009 roku i przez ten okres wielokrotnie koncertował na deskach teatrów, domów kultury, a także zakładów karnych. Duża część ich koncertów ma charakter charytatywny. Również i teraz zespół wystąpi w takim charakterze, aby wesprzeć w ten sposób podopiecznych Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka”.

Celem wspomnianego wydarzenia jest zebranie środków finansowych dla dzieci niepełnosprawnych, które posłużą na:

- dofinansowanie letniego wyjazdu;

-doposażenie świetlicy terapeutycznej.

Po koncercie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję przyłączyć się do tej inicjatywy i przekazać swój dar do wcześniej przygotowanych przez dzieci puszek.W imieniu organizatora koncertu serdecznie zapraszamy do Mszczonowskiego Ośrodka Kultury (ul. Warszawska 33, 96-320 Mszczonów) 11 kwietnia na godzinę 17.00. Wstęp wolny.

 

Scroll To Top