KONCERT CHARYTATYWNY ZESPOŁU ALL4HIM ZA NAMI

14 kwiecień 2015

Dnia 11-04-2015 Fundacja Źródła Życia zorganizowała koncert charytatywny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Uśmiech Dziecka". Koncert odbył się w Mszczonowskim Ośrodku Kultury.

Głównym punktem programu był musical zatytułowany:  „Zapytaj tych co Go znają” w wykonaniu zespołu ALL4HIM. Artyści poprzez śpiew i grę aktorską zaprezentowali historię  zagubionego młodego człowieka, który dzięki wyśpiewanym historiom biblijnym odzyskuje radość życia oraz odkrywa swoją drogę  do Boga. Musical był dla wielu odbiorców bardzo wzruszający i głeboko zapadł im w pamięć. Tak wielu ludzi wokół jest samotnych i odrzuconych przez społeczeństwo jak Zacheusz; wielu cierpi z powodu konsekwencji własnych czynów i potrzebuje przebaczenia, jak kobieta przyłapana na cudzołóstwie; inni pod maską brutalności i nieczułości na ludzką krzywdę ukrywają tęsknotę za czymś lepszym, jak rzymski centurion, który obserwował umierającego Chrystusa. To muzyczne studium ludzkich przeżyć ujawnia ponadczasową prawdę. Wciąż potrzebujemy uzdrowienia, pocieszenia, akceptacji. Wciąż potrzebujemy Boga.

W całe wydarzenie włączyła się również gwiazda polskiego teatru i filmu – Anna Samusionek - ubogaciła je recytując wiersze księdza Jana Twardowskiego.

Scroll To Top