Koncert Świąteczno-Noworoczny

03 styczeń 2017

23 grudnia mieliśmy przywilej wystąpić z programem dla pensjonariuszy  domu opieki "Henry" w Międzyborowie. Przygotowaliśmy program muzyczny przeplatany słowem czytanym z Pisma Świętego. Nasza grupa liczyła około 12 osób i składała się z dzieci, które grały na instrumentach i śpiewały oraz z ich rodziców, którzy włączali się śpiewem jak i Słowem czytanym z Pisma Świętego.

Publiczność

Byliśmy bardzo mile przyjęci i ugoszczeni, w tym niezwykłym miejscu. Podczas naszego pobytu dało się poczuć naprawdę ciepłą i rodzinną atmosferę, którą tworzyli zarówno pracownicy jak i sami właściciele. Ogromnym przywilejem było dla nas przedstawienie programu w domu opieki Henry, a po reakcjach, uśmiechach i oklaskach naszej zacnej publiczności, mamy nadzieję, że udało nam się umilić ten dzień zarówno pensjonariuszom jak i pracownikom.

Koncert świąteczno-noworoczny

Wierzymy również że słowa nadziei i pocieszenia, które były zawarte w pieśniach i czytanych tekstach, zostaną zachowane w pamięci na długi czas, aby można było czerpać z nich radość i siłę na kolejne dni.

Słowo

Niezmiernie cieszymy się, że mogliśy w tym czasie zaoferować innym to, co jest naszą pasją i radością oraz cudownymi słowami z Pisma Świętego pełnymi wiary, nadzieji i miłości.

Jezus mnie kocha

Scroll To Top