Konferencja M@il My Day 2016

03 kwiecień 2016

 

Na rynku jest wiele różnego rodzaju szkoleń, konferencji i warsztatów. W gąszczu różnych wydarzeń ciężko wybrać coś wiarygodnego, co rzeczywiście odpowie na nasze potrzeby. W związku z powyższym chcemy polecićwam zaufaną konferencję dotyczącą tego, co w dzisiejszych czasach dotyczy chyba już każdej firmy z każdej branży - emailmarketingu. Jeśli jesteście związani z tym tematem, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Organizatorzy po raz czwarty zapraszają na konferencję email marketingową M@il My Day (www.mailmyday.pl), która odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 kwietnia 2016. Spotkanie podobnie jak w latach poprzednich będzie poświęcone w głównej mierze email marketingowi i tematom, które się z nim łączą oraz temu jak z tych powiązań uzyskać efekt synergii i potęgować efekt działań marketingowych.

Idea konferencji M@il My Day narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową. Celem konferencji jest zgromadzenie pod jednym dachem specjalistów od email marketingu, tak aby dzieląc się swoją wiedzą mogli inspirować i szerzyć dobre praktyki. Wśród prelegentów posłuchać będzie można m.in: Pawła Salę (FreshMail), Michała Sadowskiego (Brand24), Michała Górecki (koszulkowo.com), czy Artura Kurasińskiego oraz zagranicznych gości takich jak: Tahir Fayyaz (Google) czy Denis Ehlicke (Return Path). Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądały zeszłoroczne prelekcje zapraszamy Cię na kanał vimeo organizatora.

Na stałe w program wpisały się również warsztaty, odbywające się w drugim dniu konferencji. W tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w 5 różnych warsztatach, które pomogą nie tylko w zgłębieniu wiedzy email marketingowej, lecz również zapoznają marketów z innymi efektywnymi narzędziami takimi jak landing page czy Google Analytics.

Konferencja ta adresowana jest do e-marketerów, osób odpowiedzialnych za PRowe działania w Internecie, branży ecommerce, przedsiębiorców MŚP, a także blogerów i dziennikarzy zainteresowanych branżą email marketingową.

Każda edycja to nie tylko spotkanie mocno edukacyjne, które pozwala na zdobycie wielu inspiracji, wymianę doświadczeń oraz poszerzenie siatki kontaktów poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi, praktykami email marketingu. Konferencja od lat zbiera wiele pochlebnych opinii nie tylko w świecie branżowych ekspertów, ale przede wszystkim samych uczestników.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się już dziś na www.mailmyday.pl!

Polecamy! :)

M@il My Day 2016 - międzynarodowe doświadczenia, sprawdzeni eksperci, inspirujące warsztaty!

Scroll To Top