Kontynuacja prac budowlanych – Indie

03 listopad 2014

Kontynuacja prac budowlanych – Indie


Od kilku lat wspieramy budowę sierocińca i edukację potrzebujących dzieci w Indiach. W tym celu zachęcaliśmy i wciąż zachęcamy do finansowego wsparcia tego projektu. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostają przekazane na ten konkretny cel. Żadna złotówka nie została spożytkowana w inny sposób.

W jaki sposób więc wolontariusze pracujący na budowie dostają się do Indii?

Każdy wolontariusz samodzielnie pokrywał wszystkie wydatki. Koszt wizy, ubezpieczenia, biletów lotniczych, biletów pociągowych (bądź innych przejazdów umożliwiającPraca wolontariuszyych dostanie się z lotniska do miejsca budowy-czasem trzeba przemierzyć niemal całe Indie), koszty drobnych narzędzi niezbędnych do pracy, a do tego nasi wolontariusze jadą wykorzystując swój urlop wypoczynkowy i nie dostają za wykonaną pracę żadnego wynagrodzenia.

Na początku każdego roku organizowany jest kolejny wyjazd do Indii. Mimo bardzo ciężkich warunków wciąż są osoby chętne, do pomocy na miejscu przy budowie. Jednak mimo chęci do pracy, są pewne bariery których wolontariusze nie pokonają w pojedynkę. Jedną z nich są wysokie koszty biletu lotniczego (około 1800 zł w dwie strony).

Chcieliśmy więc zaapelować do wszystkich osób związanych sercem z tym projektem o wsparcie dla tych wolontariuszy – naszym celem jest sfinansowanie, bądź dofinansowanie głównego biletu do Indii, dla wolontariuszy, którzy nie są w stanie samodzielnie pokryć takiego wydatku, a są chętni poświęcić swój czas i urlop na pracę na budowie.

Pozostałe koszty podróży i inne koszty pozostaną po stronie wolontariuszy.

Podzielcie się swoim czasem pracy – tak jak ci ludzie i wpłaćcie równowartość jednej, dwóch, trzech godzin pracy.

Jeśli każdy z nas da od siebie jakąś cząstkę, razem będziemy mogli zbudować coś wspaniałego, rękami ludzi gotowych na poświęcenia.

Pomyśl drogi przyjacielu gdzie i w jaki sposób spędzałeś urlop w tym roku...A może masz jakieś ciekawe plany na przyszły rok? Wspomnij na te osoby, które w czasie swojego urlopu będą pracowały bardzo ciężko na budowie, w wysokich temperaturach, po to by pomóc osieroconym dzieciom. Zapewnić im miejsce do spania, do nauki, do jedzenia – podstawowe warunki do życia, które dla nas są codziennością.Praca wolontariuszy

Dobrowolnej wpłaty możesz dokonać na nasze konto, w tytule przelewu wpisując BILETY-INDIE.

Te środki zostaną przeznaczone wyłącznie na ten cel – zakup głównych biletów do Indii.

PKO BANK POLSKI
94 1440 1185 0000 0000 0370 6192
Fundacja Źródła Życia
Budy-Zasłona, Ul. Źródlana 1
96-320 Mszczonów
94 1440 1185 0000 0000 0370 6192

Jeśli posiadasz konto w PayU w bardzo szybki sposób możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem naszego programu.

Pamiętaj o wybraniu projektu BILETY-INDIE.

Z góry dziękujemy za twoje wielkie serce!

Scroll To Top