Nowa książka w przygotowaniu!

31 pażdziernik 2014

NOWA KSIAŻKA W PRZYGOTOWANIU!

Z radością informujemy, że już wkrótce ukaże się kolejna książka z serii „Zdrowie z natury”. Prace nad tą pozycją dobiegają końca i mamy nadzieję, że będzie dla Państwa dostępna już od początku grudnia 2014 roku.

Książka nosi tytuł: Odkrywamy superżywność”

A poniżej kilka słów na temat tej publikacji.


Superżywność to nieocenione źródło substancji odżywczych, które – wprowadzone do codziennej diety – wzmocnią twoje zdrowie i odporność. Więcej korzyści przynosi łączenie kilku produktów niż spożywanie ich pojedynczo, dlatego włączenie do jadłospisu różnych rodzajów superżywności to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego zdrowia. Ze wszystkich produktów zaliczanych do superżywności dziesięć przedstawionych w tej publikacji posiada najwięcej naukowo potwierdzonych właściwości zapobiegających rakowi i innym chorobom – a nawet je leczących. Są to bogate w przeciwutleniacze, witaminy i minerały produkty pochodzenia roślinnego o niskiej zawartości tłuszczu, a dokładnie:

Książka zawiera:

• Łatwe i smaczne przepisy oraz inne pomysłowe sposoby na włączenie produktów kwalifikowanych jako superżywność, do codziennego jadłospisu.
• Informacje mówiące o tym, w jaki sposób superżywność zwalcza otyłość i choroby, a także jak poszczególne produkty wspomagają pamięć, wzmacniają układ krążenia i poprawiają ogólne samopoczucie.

O autorce

Myrna Chandler Goldstein przez ponad dwie dekady pracowała jako niezależna pisarka specjalizująca się w tematyce zdrowotnej. Jest autorką i współautorką setek artykułów i dziesięciu książek. Mark Allan Goldstein, doktor medycyny, jest szefem oddziału dla nastoletnich i młodych dorosłych w Szpitalu Ogólnym w Massachusetts. Jest również profesorem medycyny na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Harvarda.

 

Książkę można nabyć w naszym sklepie internetowym na: www.sklep.fzz.pl

Scroll To Top