Podsumowanie projektu INDIE 2014

07 maj 2015

Od kilku lat wspieramy budowę sierocińca i edukację potrzebujących dzieci w Indiach. W tym celu zachęcaliśmy niejednokrotnie do finansowego wsparcia tego projektu.

 

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam kwotę jaką udało zebrać w 2014 roku i przekazać ja na ten właśnie cel.

 

A było to: 27905,01PLN !!!

 

W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom za każda wpłatę oraz po krótce opisać, jakie prace zostały wykonane na początku 2015 roku przez kolejną grupę wolontariuszy z Polski i Ukrainy.

W 2015 roku grupa wolontariuszy liczyła 23 osoby, które na przełomie stycznia i lutego udały się do Indii (Meghalaya), aby tam przez 5 tygodni kontynuować prace budowlane. Po raz kolejny niezmiernie cieszymy się, że znalazły się osoby, które zamiast udać się na wakacyjny wypoczynek wybrały ciężką pracę przez 5 roboczych tygodni (od świtu do zachodu słońca) aby stworzyć dzieciom odpowiednie warunki do mieszkania, nauki i utrzymania tego miejsca.

 

Grupą wolontariuszy jak co roku dowodził kierownik budowy – Andrzej Chojnacki, który wraz z pozostałymi osobami wykonał w tym roku wybitnie dużo pracy. Grupa założyła fundamenty pod trzy budynki! Budynek mieszkalny dla położnych, klinikę i budynek z wieżą ciśnień, które jednocześnie będą służyły również jako sklep krawiecki i mieszkanie dla personelu.

 Prace budowlane

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wykonanych prac oraz w dalszym ciągu zachęcamy do wspierania tego projektu!

Wszystkim ofiarodawcom raz jeszcze dziękujemy!

Scroll To Top