Ruszyła akcja - Gabinety z różową wstążką!

28 wrzesień 2015

21 września ruszyły zapisy na badania USG piersi w ramach akcji „Gabinety z różową wstążką” prowadzoną przez firmę Avon.

Celem akcji jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna. Taka świadomość może uratować życie! Działania podejmowane w ramach kampanii mają przypominać, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem, a jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

„Gabinety z Różową Wstążką” to program umożliwiający kobietom wykonanie badań USG piersi, kontrolne badania diagnostyczne oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych. W ubiegłym roku Avon, wraz ze Stowarzyszeniem Amazonki Warszawa-Centrum, w ramach tej akcji dofinansował ponad 3000 badań w Gabinetach w całej Polsce.

W tym roku koszt badania to tylko 20 zł – cena jaką należy zapłacić za produkt z różową wstążką, który pacjentka otrzymuje podczas wizyty w gabinecie.

 

Lista gabinetów biorących udział w akcji znajduje się na stronie: http://wielkakampaniazycia.pl/gabinety-z-rozowa-wstazka-2015/

 

Scroll To Top